Kurgu: New Started ~~ Okul Başlamadı
Sitemize Kayıt Olun. Kayıt Olduktan Sonra Öğrenci Olmak İstiyorsanız Seçmen Şapkaya,Çalışarak RPG Yapmak İstiyorsanız Meslek Seçimlerine Girin

Lütfen Yabancı İsim ve Soyisim Kullanarak Kayıt Olunuz

Sanal Hogwarts(Krections Team)
Sitemize Kayıt Olun. Kayıt Olduktan Sonra Öğrenci Olmak İstiyorsanız Seçmen Şapkaya,Çalışarak RPG Yapmak İstiyorsanız Meslek Seçimlerine Girin

Lütfen Yabancı İsim ve Soyisim Kullanarak Kayıt Olunuz

Sanal Hogwarts(Krections Team)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Belatix Cullen

2 posters
YazarMesaj
belatix cullen
Seherbaz & ZAY
belatix cullen

Galleon : : 60

Taraf : yoldaşlık
Kan Durumu : safkan
Kullandığı Ünlü : megan fox

Bilgiler
Sahip Olduğu Eşyalar: Günlük Siyah Cüppe - Kar Baykuşu - Çobanpüskülü
Yetenek:

Belatix Cullen Empty
MesajKonu: Belatix Cullen   Belatix Cullen Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 2:47 pm

Rp Adı :Belatix Cullen
Rp Yaşı :17
İstediği Meslek : ZAY
Neden O Meslek :İyilik kanımda var sanırm:)
Üye Olduğu Tarih : 25/06/2010
Belatix az önce Seherbaz Bürosu'nu ayağa kaldıran bir haberin üzerinde kafa yoruyordu. 2 saat önce Surrey'de bir Muggle mahallesinde bir seherbaz kafa üstü sarkık halde ölü bulunmuştu. Olaya şahit olan birkaç Muggle delirmişti ve olayın nasıl gerçekleştiğine dair onlardan bir bilgi alınamadan hafızaları silinmişti.

" Unutmuş olmaları iyi... "

diye mırıldandı Belatix. Ahşap masanın üstüne parmak uçlarıyla vurup trampet çalarmış gibi ses çıkarıyordu. Bir Muggle mahallesinde Seherbaz ne arıyordu? Muggle mahallesinde nasıl biri bir 'Seherbaz'ı öldürebiliyordu? Görünüşe göre bu Seherbaz yeni mezun olmuştu ve tehlikeli olmayan bir göreve gittiğini sanıyordu.

" Artık seherbazlar yeterince seçkin değil... "

diye yine mırıldandı Belatix. Parşömeni katlayıp sağında duran bir dolabın rafına koydu ve tekrar masasına oturdu. Saatine baktı. Misafirin geleceği vakit gelmişti ve kapı iki kere tıklatıldı. Belatix'in kalbi hızlı hızlı çalmaya başlamıştı.

" Girin ! "

dedi ve içeri şık giyinimli bir bayan girdi. Hemen ayağa kalktı. Bayan kendisine doğru ilerledi ve elini uzattı.

" Merhaba, ben Hogwarts idarecisi Elizabeth Black. "

Belatix de elini uzattı ve tokalaştılar.

" Seherbaz Belatix Cullen. Memnun oldum."

dedi ve oturdular. Şimdi gerçekten heyecanlanmıştı. Hogwarts'tan biri onu neden görmek istemişti ki?

" Hoşgeldiniz Bayan Black. Bakan bana ayrıntılı bilgi vermedi. Bu zevki neye borçluyum acaba?"

dedi ve Bayan Black'in cevabını beklemeye başladı.
Bayan Black ''Zay Üyesi olduğunuzu biliyorum''dedi
Özel bürosunu açtığından beri ilk kez yoldaşlıkla ilgili bir konuda görev alıcaktı.Bu biraz farklı bir deneyim olacaktı..
''Bu özel bir bilgi değil Bayan Black''dedi nazikçe..
Bayan Black söze tekrar başladı..
Bakanlığa güvenemem ancak siz Bakanlıktan bağımsız çalışıyorsunuz ,Hogwarts'ı size emanet edebileceğimi düşünüyorum ..Her türlü imkanı sağlanması koşuluyla okulu korurmusunuz?''
Belatix sevinmişti,bu çok güzeldi..Öğrencilik yıllarından beri orada hatrı sayılır zaman geçirmemişti..
''O konuda şüpheniz olmasın ,bana başvurduğunuz için teşekkür ederim.''
''Elbette genç yaşınıza rağmen olan mesleki başarınız herkes gibi benimde takdirimi kazanmıştı..''diye cavapladı bayan Black...
R.Night More
Game Master | Başbakan
R.Night More

Galleon : : 2147483647

Taraf : Karanlık
Kan Durumu : Safkan
Kullandığı Ünlü : Morgan

Bilgiler
Sahip Olduğu Eşyalar: Mürver Asa - Siyah Resmi Cüppe - Gümüş Baykuş
Yetenek:

Belatix Cullen Empty
MesajKonu: Geri: Belatix Cullen   Belatix Cullen Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:31 am

Kabul Edildi
http://sanalhogwarts.yetkinforum.com

Belatix Cullen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Belatix Cullen